Hospedagem de Sites com cPanel, Domnio, Emails, PHP, Mysql, SSL grtis e Suporte 24h
Voir ce film X-Men: Days of Future Past regarder en ligne 2160p

Hugh Jackman oficjalnie w "X -Men. DaysofFuturePast "

Hugh Jackman zakończył sukcesem negocjacje w sprawie udziału w filmie "X -Men. DaysofFuturePast. przygód X -Menów. O dołączeniu do obsady "X -Men. DaysofFuturePast " Jackmana pisaliśmy w listopadzie. Jednak dopiero teraz Bryan.

FOTO: Oto Iceman z "X -Men. DaysofFuturePast "

Wieści z planu "X -Men. DaysofFuturePast " ciąg dalszy. Tym razem Bryan Singer wrzucił na Twittera zdjęcie Shawna Ashmore'a, który wciela się w postać Icemana. Film będzie połączeniem dwóch serii o X -Menach. Zobaczymy więc młode wersje Profesora X. Magneto w osobach.

FOTO: Teczka Xaviera z "X -Men. DaysofFuturePast "

Bryan Singer opublikował na Twitterze nowe zdjęcie z planu "X -Men. DaysofFuturePast ". (kliknij, aby powiększyć) Widać na nim teczkę CIA poświęconą pracy naukowej na temat mutacji autorstwa niejakiego Charlesa Xaviera. Na dokumencie widnieje data 1973. Nie wiadomo, czy Xavier.

"XMen. DaysofFuturePast " bez Emmy Frost?

Wygląda na to, że w nadchodzącym "X -Men. DaysofFuturePast " nie ujrzymy ponownie mutantki Emmy Frost. A przynajmniej nie w wykonaniu January Jones. W wywiadzie z portalem Collider, aktorka . Profesora X. Obraz będzie połączeniem dwóch serii o "X -Menach".

FOTO: Bishop i Warpath potwierdzeni w "X -Men. DaysofFuturePast "

Bryan Singer wykorzystał Vine, by potwierdzić, że Bishop i Warpath pojawią się w filmie "X -Men. DaysofFuturePast ". Oto dowód: Choć na razie nie wiadomo, kto zagra te postaci, fani są pewni, że Bishopem będzie Omar Sy, zaś Warpatha zagra Booboo Stewart. Premiera filmu planowana jest na.

Rzut oka za kulisy produkcji "X -Men. DaysofFuturePast "

Bryan Singer ujawnił na Twitterze kulisy produkcji "X -Men. DaysofFuturePast ". Reżyser . dwóch planach czasowych. Pierwszy z nich to współczesność, kiedy to X -Meni walczą z przewodzonym przez . obozach internowania. Wszystko dlatego, że X -Meni nie.

FOTO: Tak wygląda Bestia z "X -Men. DaysofFuturePast "

Bryan Singer umieścił na Twitterze nowe zdjęcie Nicholasa Houlta w charakteryzacji postarzonego doktora Hanka McCoya alias Bestii. Aktora zobaczymy w ekranizacji komiksu "X -Men. DaysofFuturePast ". http://1.fwcdn.pl/an/49468/49179.9.jpg Akcja filmu rozgrywać się będzie przede wszystkim.