Criar um Site Grtis Fantstico
Teddy Bear streaming regarder en ligne bonne qualite

teddy bear

design:
Wierszyłłowski i Projektanci
2013

Designerskie stoliki ze znanej kolekcji Teddy Bear doskonale będą komponować się z meblami z tej samej rodziny, ale można zestawiać je również z wieloma innymi, dowolnymi sofami i fotelami. Pozwala na to ich uniwersalny, nowoczesny charakter. Do wyboru są trzy stoliki o różnych kształtach – mniejsze, większe, niższe, wyższe – które można zestawiać ze sobą. Wcięcia w blatach pozwalają na spajanie ich w fantazyjne układy. Płozy wykonywane są ze stali nierdzewnej lub lakirowanego metalu, a blaty z lakierowanej płyty MDF.

projektant

MIKOŁAJ WIERSZYŁŁOWSKI / Pracownia Wierszyłłowski i Projektanci. ur. 1971. Mikołaj Wierszyłłowski skończył Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu - Wydział Architektury Wnętrz i Wzornictwa. Pracował jako asystent w pracowni designu poznańskiej ASP. W 2001 roku wspólnie z Robertem Nowakowskim założył studio projektowe. Dziś razem z Dorotą Jaśkiewicz, Anną Winną, Piotrem Banachem, Anną Kolesińską, Krzysztofem Posmykiem i Kingą Knajp projektuje wnętrza i produkty w pracowni Wierszyłłowski i Projektanci.

Prace powstające w pracowni prezentowane były na wielu wystawach polskiego wzornictwa. Projekty wielokrotnie publikowały magazyny o architekturze i designie: Architektura, Elle Decoration, Dobre Wnętrze itp.
Klientami pracowni są zarówno klienci indywidualni jak i znane polskie marki i korporacje. Autorstwa Wierszyłłowskiego i Projektantów są 2 kolekcje mebli dla NOTI – Teddy Bear z 2012 r. (nagrodzony Top Design 2013 oraz Interior Innovation Award Selection 2014) oraz meble miękkie i twarde EASY z 2014 r.

elementy kolekcji
i wymiary