Criar um Site Grtis Fantstico
Film streaming Junebug regarder en ligne

Madeline (Embeth Davidt), właścicielka galerii sztuki - wybiera się z Chicago do Północnej Karoliny, gdzie ma podpisać kontrakt z tamtejszym malarzem. Wyjazd ma być pretekstem do odwiedzin w domu rodzinnym jej nowego męża George'a (Alessandro Nivola). Staje się to okazja do poznania członków jego rodziny: uszczypliwej matki Peg (Celia Weston), małomównego ojca Eugene'a (Scott Wilson), zbuntowanego brata Johnny'ego (Benjamin McKenzie) oraz jego ciężarnej, bardzo dziecinnej żony Ashley (Amy Adams). W domu George'a tylko Ashley akceptuje wytworną i wyrafinowaną Madeline i od razu zaczyna traktować ją jak siostrę. Reszta rodziny, szczególnie Peg, ma do niej dość chłodny stosunek. więcej

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tego filmu. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję .

pozostałe informacje o filmie
Świetlik

  • Na końcu filmu, para powinna jechać z Północnej Karoliny do Chicago. Mijają oni znak drogowy, z którego jasno wynika, że jadą w złym kierunku (jadą na południe zamiast na północ).
  • W szpitalu Ashley raz ma włosy założone za ucho, a raz nie, i tak na przemian w kolejnych ujęciach.
  • Gdy Madeline namawia Davida Warka do współpracy z jej firmą, on zabiera z jej rąk obraz, żeby się do niej móc zbliżyć, ale w kolejnym ujęciu, zza jej ramienia, widzimy, że nadal trzyma obraz.

forum filmu Świetlik (13)

najlepsze wypowiedzi
  • od najnowszych
  • najlepsze wypowiedzi

"Junebug", to obraz skierowany szczególnie do ambitniejszych i bardziej wymagających widzów. Generalnie nikt poza Amy Adams (o niej napiszę później) nie wybija się aktorsko w żaden sposób. Film momentami przynudza, ale są to tylko chwile, dlatego można na to przymknąć oczy. Ogólnie film jest dobry, a Amy Adams.

Mówi się, że gdy film nie ma wiele do zaoferowania od strony fabularnej, to twórcy powinni w inny sposób wynagrodzić oczekiwania widza. Treściowo film opowiada o konfrontacji mieszczuchów z małomiasteczkowym zamknięciem się na własne otoczenie i nieufnością do obcych. Na szczęście ten obyczajowy obrazek.